+421 904 166 177

virtuálne Sídlo firmy v Bratislave

 

 

Virtuálne sídlo firmy

 Existuje aj veľká skupina fyzických osôb (živnostníkov), alebo právnických osôb (firiem, spoločností, neziskových organizácií), ktoré majú zriadené svoje sídlo v prenajatých obchodných (nebytových) priestoroch. Po skončení prenájmu, alebo výpovede z prenájmu  sú tieto fyzické, alebo právnické osoby povinné zmeniť aj ich predchádzajúce  sídlo, a to v konečnom dôsledku so sebou prináša mnoho starostí, "vybavovačiek" a tiež financií a administratívnych poplatkov spojených so zápisom zmien do obchodného registra, alebo živnostenského registra, štatistického úradu, príslušných ministerstiev, daňového úradu a iných štátnych inštitúcií.


  
Virtuálne sídlo firmy

Právnicke a fyzické osoby, ktoré už využívajú virtuálne sídlo, takéto starosti riešiť nemusia. Jednoducho sa presťahujú do iných priestorov a sídlo im zostáva zachované. A to je len jedna výhoda virtuálneho sídla spoločnosti, alebo miesta podnikania (živnosti).

Ako funguje virtuálne sídlo, alebo virtuálne miesto podnikania?

Je to najjednoduchší a najelegantnejší spôsob zriadenia sídla spoločnosti, alebo miesta podnikania, za predpokladu, že nie ste vlastníkom nehnuteľnosti, kde je možné takéto sídlo, alebo miesto zriadiť a ste nútení využívať prenájom obchodných priestorov.


  
šetrite Vaše peniaze s virtuálnym sídlom firmy

Cena služby virtuálneho sídla, alebo miesta podnikania, ktoré poskytuje naša spoločnosť svojim klientom stojí menej ako 8,00 € za každý jeden mesiac. Tým môžete u nás ušetriť aj viac než 200,00 € - 400,00 € ročne, ako by ste za virtuálne sídlo zaplatili u iných spoločností, ktoré poskytujú podobné služby. Takto ušetrené finančné prostriedky môžete využiť na ďalší rozvoj Vašej obchodnej, podnikateľskej, alebo inej neziskovej činnosti v prípade, že prevádzkujete neziskovú organizáciu, alebo občianske združenie.


  
evidencia doručenej pošty

 Na zvolenú adresu Vami zakúpeného virtuálneho sídla, alebo miesta podnikania (živnosti) Vám prichádza doručovaná pošta, ktorú Vám uchovávame, preposielame, prípadne skenujeme, alebo skartujeme. S Vašou doručenou poštou naložíme podľa Vašich želaní. O každej Vašej doručenej pošte Vás informujeme prostredníctvom notifikačnej správy vo forme SMS, e-mailu, alebo mobilnej aplikácie WhatsApp, Skype, Viber ap. To znamená, že o Každej Vašej doručenej zásielke budete včas informovaní.


 

Objednávkový formulár virtuálneho sídla firmy

Na základe Vašej vyplnenej a odoslanej objednávky služby virtuálne sídlo, alebo virtuálne miesto podnikania Vám udelíme súhlas so zriadením registračného sídla spoločnosti, alebo miesta podnikania (živnosti). Vďaka tomu si ho budete môcť následne zapísať do obchodného registra, alebo živnostenského registra a tiež aj na ostatné príslušné úrady. ako napríklad daňový úrad, štatistický úrad, Bratislavský samosprávny kraj, či príslušné ministerstvo Slovenskej rpubliky


 

 Vašu doručenú poštu môžete tiež sledovať prostredníctvom našej webovej aplikácie, kde si môžete určovať, ktorú poštu si želáte preposlať na Vami určenú korešpondenčnú adresu, skartovať, naskenovať, alebo prevziať osobne.  

Virtuálne sídlo/miesto podnikania v Bratislave

 K virtuálnemu sídlu, alebo k miestu podnikania si môžete samozrejme pre Váš ešte väčší komfort doobjednať aj doplnkové služby.

Viac informácií o týchto službách nájdete "TU".

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.